© 2018 Stichting Bedrijvenkring Oudenrijn | Disclaimer | Webrealisatie Richard de Wit
Home Keurmerk veilig ondernemen Ondernemersfonds Activiteiten Nieuws Voor ondernemers Links Over bko Foto's Contact
Welkom op de website van Stichting Bedrijvenkring Oudenrijn te De Meern.

NAAM

     BRANCHE

              

     ADRES

     PLAATS

    

     WEBSITE

1. Achmea GFS Arbodienst Rijnzathe 12 De Meern www.commit-arbo.nl 2. Albron Nederland BV Catering Rijnzathe 11 De Meern www.albron.nl 3. Auto Muntstad B.V. Autodealer Landzigt 22 De Meern www.automuntstad.nl 4. Autofood - Den Hartog B.V. Benzinestation Veldzigt 64 De Meern www.autofood.nl 5. BASF Nederland B.V. Chemie Strijkviertel 67 De Meern www.basf.com 6. Berk Corporate Finance B.V. Corporate Finance Rijnzathe 7 De Meern www.berkfo.nl 7. Bijbvo Accountants Leidserijn 3 De Meern www.bijbvo.nl 8. Building Facility Center Bouwmaterialen Strijkviertel 25 De Meern www.buildingfacilitycenter.nl 9. Comfort Living Massagestoelen Boteyken 349 De Meern www.massagestoelen.net 10. Croon Elektrotechniek B.V. Installatietechniek Veldzigt 18 De Meern www.croon.nl 11. Daalhuizen Schildersbedrijf Schilders Boteyken 345 De Meern www.daalhuizen.nl 12. DDM Demontage B.V. Transport Industrieel Veldzigt 62 De Meern www.ddm-bv.com 13. De Nieuwe Apotheek Farmaceutische zorg Boteyken 201 De Meern www.de-nieuweapotheek.nl 14. Dita International B.V. Sportartikelen Landzigt 23a De Meern www.dita.nl 15. Doornkamp Elektrotechniek B.V. Elektrotechniek Molensteyn 5c De Meern www.doornkamp.nl 16. EsperantoXL IT Rijnzathe 30 De Meern www.esperantoxl.nl 17. Fair Bewaking B.V Beveiliging Veldzicht 4 De Meern www.fairgroep.nl 18. Ford Utrecht Autodealer Landzigt 12 De Meern www.ford-utrecht.nl 19. G. van der Kleij en Zoon B.V. Industriele wasserijen Damzigt 21 De Meern www.vanderkleijtextiel.nl 20. Goes Internat. Transp. B.V. Transport Naamrijk 1 De Meern www.goestransport.nl 21. GRB Handelsonderneming Elektrotechniek Veldzigt 61 De Meern www.grbverlichting.nl 22. Haan, Accountantskantoor De Accountants Gessel 7 De Meern www.accountantskantoordehaan.nl 23. Hack B.V. Ortodontie Orthodent Leidse Rijn 25 De Meern www.orthodontisthack.nl 24. Hartevelt Chemische wasserijen Molensteyn 8 De Meern www.hartevelt.net 25. ISS Facility Services Facilitaire dienstverlening Rijnzathe 8 De Meern www.nl.issworld.com 26. Itisit Automatisering Damzigt 14 De Meern www.itisit.nl 27. Karcher Center H. de Vries B.V. Reinigingsapparaten Strijkviertel 59-E De Meern www.karchercenter.nl 28. Klop Verhuur B.V. Verhuur bouwmaterialen Strijkviertel 68 De Meern www.klopverhuur.nl 29. KPMG Accountants Rijnzathe 14 De Meern www.kpmg.nl 30. Kruijswijk Management B.V Managementbureau Rijksstraatweg 64 De Meern 31. Kuijpers Installaties Utrecht B.V. Klimaatinstallaties Damzigt 29 De Meern www.kuijpers.com 32. Matex Deuren B.V. Bedrijfsdeuren Damzigt 15 De Meern www.matexdeuren.nl 33. Meubelcentrum Oudenrijn B.V. Meubels Strijkviertel 17 De Meern www.oudenrijnmeubel.nl 34. Provincie Utrecht Wegenbeheer Molensteijn 18 De Meern www.provincie-utrecht.nl 35. Reinaerde De Koppel Verpakking & Assemblage Damzigt 44 De Meern www.reinaerde.nl 36. Ridam Dienstencentrum B.V. Textiel en lederwaren Strijkviertel 47 De Meern www.ridam.com 37. Rodenburg Ger.mak. B.V. Gereedschapsmakerij Naamrijk 8 De Meern www.rodenburggereedschapsmakerij.nl 38. Rova Beheer B.V. (Gamma) Bouwmarkt Strijkviertel 37-A De Meern www.rovabeheer.nl 39. Rutges Vastgoedonderhoud Damzigt 60 De Meern www.rutgesonderhoud.nl 40. Schadereg.buro R.P. van Dijk Letselschade Leidse Rijn 9 De Meern www.srbvandijk.nl 41. Schadenet Rosenboom B.V. Schadeherstel bedrijf Strijkviertel 7 De Meern www.schadenet-rosenboom.nl 42. SCS Services Beveiliging Groenedijk 57A Utrecht www.scs-services.nl 43. Shahnaz Husain Impex Schoonheidsverzorging Gessel 16 De Meern www.shahnazhusainimpex.com 44. Skoda Center Utrecht B.V. Autodealer Landzigt 18 De Meern www.skodacenterutrecht.nl 45. Techn. Verenfabriek De Merwede Verenfabriek Molensteyn 17 De Meern www.merwede-springs.nl 46. Torenzicht VVE Vastgoedbeheer Boulevard 1 Zeist www.boulevardbeheer.nl 47. Vako B.V. Sloopwerken Damzigt 11 De Meern www.vako.nl 48. Van Dijk Geo- & Mil.techniek. B.V. Geotechniek Strijkviertel 30 De Meern www.vandijktech.nl 49. Van Oord Leidsche Rijn B.V. Autodealer Landzigt 28 De Meern www.vanoord.nl 50. Van Wijk Utrecht B.V. Vastgoedonderhoud Strijkviertel 59 De Meern www.vanwijk-groep.nl 51. Velux Nederland B.V. Dakramen Molensteyn 2 De Meern www.velux.com 52. Videojet Technologies Europe Inktjet codeersystemen Strijkviertel 39 De Meern www.videojet.com 53. Wegenbouwbedrijf J. de Rooij Wegenbouw Molensteijn 23 De Meern www.vanwijknieuwegein.nl 54. Work'n Tools Gereedschap Veldzigt 48 De Meern www.workntools.nl

Leden